Због проглашења ванредног стања ШКОЛА НЕЋЕ РАДИТИ ОД 16.3.2020.

У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања на целој територији Републике Србије, која је ступила на снагу 15.03.2020. године, установе образовања и васпитања неће радити од понедељка 16.03.2020. године.

У плану је да се настава реализује на даљину, почевши од  уторка, 17.3.2020.

На који ће се начин остваривати образовно – васпитни рад учењем на даљину погледајте у допису, који је Министарство просвете, науке и технолошког развоја  упутило свим школама у понедељак, 16.3.2020.

Више о детаљима и начину реализације који се тичу специфичности начина рада Уметничке школе обавештаваћемо Вас на сајту и и ФБ налогу школе.

Молимо све ученике, родитеље и наставнике за стрпљење и сарадњу.

Још једном подсећамо да су: очување здравља, одржавање хигијене и поштовање препорука стручњака поводом појаве корона вируса у овом тренутку на првом месту.