ДРУГА НАГРАДА за најбољи локални пројекат у оквиру радионице ‘У њиховим патикама’ тиму Уметничке школе из Ужица

АУ Београду је данас (25. 11. 2023) тим Уметничке школе из Ужица проглашен добитницима ДРУГЕ НАГРАДЕ за најбољи локални пројекат у оквиру радионице ‘У њиховим патикама’ коју је организовала Агенција Уједињених нација за избеглице (УНХЦР).
Како је у образложењу наведено:
Због тога што су били у њиховим патикама и што су препознали проблеме са којима се суочавају избеглице.
Зато што су стечена знања желели да пренесу другима и да реше неке од проблема са којима се свакодневно сусрећу људи о којима УНХЦР брине.
Зато што деле уверење да људи у невољи заслужују нашу подршку и боље разумевање и да ту важну поруку можемо заједно да пренесемо даље.
Честитамо!!!