ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ 2020/2021

Обавештавамо ученике I разреда да ће се родитељски састанци одржати у понедељак, 31.8. 2020:

• I1 – у 10 часова
  • I2 – у 11 часова

Пожељно би било и присуство ученика, јер је предвиђено и упознавање са наставницима.

Школска година почиње у специфичним условима, којима сви ми треба да се прилагодимо. Услови и начин рада су другачији, радићемо према утврђеном распореду, о којем ће Вас детаљно информисати одељењске старешине. Овим путем Вас позивамо да у новонасталим условима будете одговорни и поштујете мере превенције, што ће резултирати пријатнијим и безбедним боравком у школи.

Ученици свих разреда полазе у школу у уторак – 1. септембра 2020. године, према новом распореду часова и звоњења који ће им проследити одељењске старешине.

Прва смена:

ПРВИ и ЧЕТВРТИ РАЗРЕД – у 7:30 (Први час је час одељењског старешине)

Друга смена:

ДРУГИ и ТРЕЋИ РАЗРЕД – у 13:45 (Први час је час одељењског старешине)

Молимо вас да се придржавате сатнице и поштујете мере превенције и заштите од ширења вируса.

Желимо вам срећан почетак, добро здравље и успешну годину.

Колектив Уметничке школе