Екскурзија – Грчка 2019

Ученици трећег и четвртог разреда су у периоду од 13. до 18. октобра 2019. посетили Грчку.

Ученици и наставници су посетили Паралију, Метеоре, Атину (Акропољ, Археолошки музеј), Делфе, Микену, Коринтски канал, Солун (Војничко гробље на Зејтинлику и цркву Светог Димитрија).

За воћу пута именована је Ивана Стаматовић, разредни старешина III1. Агенција задужена за организацију пута и смештаја је СИМ Турс,  као и прошле године

Читаво стручно путовање је протекло без иједног инцидента, у изузетно пријатној атмосфери. Однос ученика према свим аспектима ове екскурзије био је на високом нивоу.

Овако организована екскурзија у потпуности је оправдала сва очекивања и испунила све циљеве и задатке који се постављају пред овакав облик васпитно-образовног рада.

Утиске са путовања можете видети на фотографијама испод (извор: facebook)